OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

NIEDZIELA

ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 20.05.2018r

1. Nabożeństwa majowe o godz. 17.30, dzisiaj w niedzielę o 16.30.

 2. W czwartek próba dzieci rocznicowych. W sobotę o godz. 8.30 spowiedź dla dzieci i rodzin. Uroczystość rocznicy I komunii św. w niedzielę o godz. 11.30.

 3. W poniedziałek i w środę o godz.16.00 spotkanie dzieci komunijnych.

4. Dzisiaj zbiórka na Caritas

 5. Polecamy „Gościa Niedzielnego” i nasz „Informator parafialny”.

 6. Zapowiedzi przedślubne:
- Jacek Begedza i Natalia Gawrońska;
- Damian Świercz i Aleksandra Dziarmaga;
- Michał Kostrzewa i Katarzyna Muras.

 7. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: + Bogdan Kwolik l.65, + Jan Hanczakowski l. 83, + Jadwiga Cieślak l.80 – wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Na cały tydzień życzymy wielu łask Bożych. Niech Chrystus Zmartwychwstały uczy nas wzajemnej miłości i szacunku. Serdeczne Bóg zapłać za wszelką życzliwość i składane ofiary.

     Duszpasterze


Warsztaty żeglarskie dla wolontariuszy Szkolnych Kół Caritas więcej...


I MISTRZOSTWA KSIĘŻY I MINISTRANTÓW DIECEZJI KOSZALIŃSKO - KOŁOBRZESKIEJ W KOLARSTWIE SZOSOWYM - SKRZATUSZ 1 VI 2018r

Mamy ogromną radość zaprosić wszystkich ministrantów, lektorów, szafarzy (całą służbę liturgiczna ołtarza) oraz kleryków, braci zakonnych, księży i ojców zakonnych a także księży biskupów diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej do udziału w I MISTRZOSTWACH KSIĘŻY I MINISTRANTÓW DIECEZJI KOSZALIŃSKO – KOŁOBRZESKIEJ W KOLARSTWIE SZOSOWYM – SKRZATUSZ 1 VI 2018.

Do udziału w zawodach w dwóch najmłodszych kategoriach zapraszamy także tych, którzy jeszcze nie są ministrantami aby przez wspólnie z nami przeżytą przygodę odnajdywali w sobie powołanie do tej zaszczytnej służby. Całe rodziny zachęcamy do kibicowania i świetnej zabawy!. WIĘCEJ>>>>


„Męskie Oblężenie Jasnej Góry” – narodową pielgrzymkę mężczyzn.

W czerwcu 2018 roku, w dniu ojca (23.VI) po raz drugi wspólnie z liderami wielu męskich środowisk w Polsce organizujemy „Męskie Oblężenie Jasnej Góry” – narodową pielgrzymkę mężczyzn.

Tematem tegorocznego spotkania będzie „Tu jesteśmy naprawdę wolni”.

Planowany program Pielgrzymki .zobacz...


 

Zapraszamy młodzież do Skrzatusza na rekolekcje wakacyjne. Rekolekcje poprowadzi o.Łukasz Buksa ofm duszpasterz młodzieży z Krakowa. W planie Eucharystia, konferencja, adoracja, kajaki i inne atrakcje. Zapisy i informacje s. Wiktoria 505296552 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam s.Wiktoria Uczennica Krzyża


Warsztaty pisania ikon:

W dniach 15-22.07.2018r w miejscowości Lipie – wioska w gminie Rąbino niedaleko Połczyna Zdroju.

Koszt: Warsztaty (w tym wszystkie materiały) – 400 zł. Pobyt (zakwaterowanie i pełne wyżywienie) – 350 zł. Razem: 750 zł

Zgłoszenia: 504 182 970 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin zgłoszeń: 31 maja br. Więcej informacji na www.lipie.oaza.pl.

więcej....


 IMPREZY i PIELGRZYMKI