REKOLEKCJE SYNODALNE 2020

 

 

W pierwszym półroczu 2020 roku odbędą się rekolekcje synodalne. To propozycja formacyjna NIE TYLKO dla tych, którzy są członkami zespołów synodalnych.

Chętni do wzięcia udziału w rekolekcjach będą się zgłaszali do sekretarza zespołu synodalnego w swojej parafii, który – we wskazanych wyżej terminach – dokona ich zbiorczego zgłoszenia w Sekretariacie Synodu, pocztą elektroniczną na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.W zgłoszeniu tym należy podać: wybrany termin rekolekcji, parafię, imiona i nazwiska uczestników oraz ich numery telefonów.

Wszystkie turnusy rekolekcyjne będą się zaczynały w piątek o godz. 18:00 i kończyły w niedzielę około godz. 13:30. Na rekolekcje trzeba przywieźć Pismo Święte. Koszty udziału w rekolekcjach zostaną w całości sfinansowane z funduszy diecezjalnych.

 

Zgłoszenia przyjmuje sekretarz Parafialnego Zespołu Synodalnego:

Anna Świstun, tel. 504-917-795,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZCZEGÓŁOWY PLAN REKOLEKCJI SYNODALNYCH